Ikona numeru telefonu

Serwer i poczta firmowa

Aby Twoja strona internetowa oraz poczta firmowa mogła w pełni funkcjonować oferujemy naszym klientom usługi z zakresu hostingu. Nie możesz sobie pozwolić na częste usterki oraz niedostępność Twojej strony. Powinieneś być zawsze dostępny dla swoich klientów i być do ich dyspozycji.

Oferowany przez nas hosting jest gwarancją bezpieczeństwa i bezawaryjności Twojego serwisu i poczty internetowej. Dbamy o jak najlepszą obsługę Twojej witryny, udostępniając naszym Klientom przestrzeń dyskową, na której zapisywane są dane tj. strona i portal internetowy, sklep internetowy i poczta firmowa. Zainteresowanym przedstawiamy jasno warunki współpracy, bez ukrytych kosztów i zobowiązań. Zapewniamy stabilność i szybkość serwera oraz profesjonalną i błyskawiczną pomoc techniczną w razie problemów. Jesteśmy do dyspozycji w celu odpowiedzi na wszelkie pytania i udzielenia wskazówek.

Możesz zapomnieć o e-mailach, które podczas wysyłki do klienta zaginęły w cyberprzestrzeni. Nasz serwis z pełną odpowiedzialnością gwarantuje szybkie i skuteczne dotarcie wiadomości do odbiorców. Dzięki nam Twoja firma będzie miała poczucie bezpieczeństwa i gwarancję profesjonalnej obsługi.

Menu