Ikona numeru telefonu

Social media

Obszar promowania wizerunku firmy należy rozszerzyć o te miejsca, gdzie są nasi potencjalni klienci. Współczesny świat internetu został opanowany przez media społecznościowe, które gromadzą miliony internautów z całego świata. Pomagamy naszym Klientom przygotować profil na portalu społecznościowym oraz całą strategię promocyjną firmy. Doradzamy w zakresie wdrażania odpowiednich strategii oraz udzielamy cennych wskazówek, które mają na celu dotarcie do jak najszerszego grona klientów. Nie pozostawiamy naszych zleceniodawców samych z obowiązkiem prowadzenia fanpage’a. Zajmujemy się również systematycznym prowadzeniem profilu naszego Klienta. Ty koncentrujesz się na sprzedaży usług, my na Twojej reklamie i budowaniu wizerunku w sieci.

Wykorzystujemy najpopularniejsze kanały komunikacji tj. Facebook, Google+, Twitter i Linkedin. Wiemy, jakie są obecne trendy i czego brakuje w obszarze Twojej branży. Staramy się wypełnić tę lukę i tworzymy takie strategie marketingowe, abyś mógł zaskoczyć nie tylko swoich klientów, ale także konkurencje. Social media to doskonałe miejsce do prowadzenia dialogu ze swoimi internautami i wspierania długofalowych relacji z odbiorcami. U nas możesz liczyć na kompleksową usługę, od pomysłu, przez projekt, po realizację i prowadzenie profilu Twojej firmy na portalach społecznościowych.

Dzięki naszej pomocy unikniesz wielu błędów i tym samym zaoszczędzisz czas i zminimalizujesz koszty swojej kampanii marketingowej. Angażowanie swoich klientów w działalność firmy to przepis na sukces.

Menu