Ikona numeru telefonu

Strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka firmy rozdająca się sama, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Serwis to również kanał komunikacji, dzięki któremu nawiązujesz kontakt z potencjalnymi Klientami. Przecież każdego dnia miliony ludzi korzystają z Internetu, poszukując  informacji także na temat Twojej oferty. Pewnie zastanawiasz się nieraz: Ilu internautów to potencjalni Klienci, szukający informacji o produktach lub usługach w Twojej branży? Czy w takiej sytuacji Twoja firma może sobie pozwolić na nieobecność w sieci?

Każda firma ukierunkowana na rozwój i pozyskanie nowych Klientów powinna koniecznie posiadać własny serwis www. To konieczność, wymóg dzisiejszych czasów.

 

Dlaczego powierzyć wykonanie strony internetowej Grupie Faro?

Grupa Faro zaprojektuje i wykona dla Ciebie stronę internetową, która pozwoli Twojej firmie zabłysnąć w sieci. Zajmujemy się bowiem tworzeniem profesjonalnych stron www na najwyższym poziomie. Aby  Twoja witryna przynosiła korzyści i kreowała pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, musi być wyjątkowa pod każdym względem i dopasowana do oczekiwań Twoich i oczekiwań osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

 

Co dokładnie wykonamy dla Ciebie?

Projektowanie stron nie jest prostym procesem i wymaga dużego nakładu pracy ze strony ambitnego i kreatywnego zespołu doświadczonych projektantów, programistów, grafików, testerów czy też analityków.

Dobry pomysł to podstawa. Postaramy się poznać Twój biznes jak najlepiej, aby przygotować koncepcję odpowiadającą Twoim potrzebom.
Na podstawie wspólnych ustaleń przygotowujemy atrakcyjny projekt, który jest unikatowy i oryginalny tak jak Twój biznes. Nasz projekt będzie spełniał trzy najważniejsze wytyczne: będzie przyciągał uwagę Klientów, pozwala na intuicyjną nawigację, a dzięki temu będzie przynosił wymierne korzyści dla Twojej firmy.
Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do prac programistycznych. Projektujemy strony w oparciu o języki programowania XHTML, HTML, PHP, JAVAScript, WML, XML.
Dzięki niemu większość zmian na Twojej stronie będziesz mógł wprowadzić samodzielnie, nawet jeśli nie masz pojęcia o tworzeniu stron. Wykorzystujemy popularne systemy CMS jak WordPress, Joomla oraz na własnym frameworku. Ich zaletą jest łatwa i intuicyjna obsługa.
Praca kończy się, kiedy umieścimy serwis w sieci. Możesz także w tej kwestii skorzystać z naszych usług. Jeśli jednak masz własny serwer i zakupiłeś już domenę zainstalujemy Twoją stronę www właśnie tam.

Tworzymy projekty dopracowane zarówno pod względem graficznym, jak i programistycznym. Projektowanie stron www to proces, który wymaga od nas świeżych pomysłów i poszukiwania nowatorskich rozwiązań. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie, staramy się więc sprostać zarówno oczekiwaniom klienta, jak i zaspokoić własne ambicje. Dlatego witryna powstaje przy ścisłej współpracy z każdym Klientem. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oparte na najlepszych technologiach PHP. Dzięki temu Twój serwis będzie nie tylko estetyczny, ale również bardzo użyteczny i dostosowany do wymagań XXI wieku. Jesteśmy specjalistami z dziedziny projektowania stron www, dlatego warto nam zaufać.

Menu