Ikona numeru telefonu

Strony internetowe

W dzisiejszych czasach, strona internetowa jest najważniejszą wizytówką firmy. To podstawowy kanał komunikacji z Klientami, sposób na ciekawe zaprezentowanie oferty usług świadczonych przez firmę i co najważniejsze – droga do zbudowania pozytywnego wizerunku. Stworzenie odpowiedniej strony internetowej nie jest proste. To zadanie koniecznie trzeba powierzyć specjalistom, osobom posiadającym odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Zlecając wykonanie strony profesjonalnej firmie, mają Państwo pewność, że zyskacie nowoczesną, zgodną z najnowszymi standardami, dobrze zoptymalizowaną i intuicyjną w obsłudze stronę internetową.

Jako agencja interaktywna jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa indywidualną, nieszablonową stronę internetową o ciekawym projekcie graficznym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu jak ważny jest jej estetyczny wygląd, funkcjonalność, łatwa nawigacja i zachowanie standardów UX i UI. Do projektowania stron internetowych wykorzystujemy najnowsze technologie programistyczne. Co ważne – każda strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem SEO, czyli pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych.

Co dokładnie wykonamy?

Pracę nad projektem Państwa strony zawsze rozpoczynamy od wykonania analizy Państwa potrzeb oraz przygotowania specyfikacji, która będzie stanowiła podstawę do stworzenia strony internetowej.

Zaprojektujemy Państwa stronę, której projekt graficzny będzie stworzony tylko i wyłącznie na Wasze potrzeby. .
W naszej pracy nie wykorzystujemy gotowych szablonów. Tworzymy nowoczesne, indywidualne i co najważniejsze atrakcyjne graficznie strony internetowe, które przyciągają uwagę Klientów. Po zaakceptowaniu projektu, będziemy mogli przystąpić do wykonania prac programistycznych.
Na tym etapie zadbamy również o zaprogramowanie i wdrożenie systemu CMS, który w przyszłości pozwoli Państwu na samodzielne wprowadzanie zmian. Wykorzystywane systemy CMS są łatwe i intuicyjne w obsłudze – nie muszą Państwo znać się na tworzeniu stron, by móc wprowadzić drobne zmiany.
Dzięki niemu większość zmian na Twojej stronie będziesz mógł wprowadzić samodzielnie, nawet jeśli nie masz pojęcia o tworzeniu stron. Wykorzystujemy popularne systemy CMS jak WordPress, Joomla oraz na własnym frameworku. Ich zaletą jest łatwa i intuicyjna obsługa.
Nasza praca kończy się na etapie umieszczenia strony internetowej w sieci. Zajmiemy się także wykupieniem serwisu i domeny – wszystko w tym celu, by ułatwić Państwu stworzenie własnej, wyjątkowej wizytówki.

Stworzymy dla Państwa także kompleksowe narzędzie marketingowe. Etap projektowania i wdrożenia strony internetowej nie jest ostatnim etapem naszej współpracy. Zrobimy wszystko, by pomóc Państwu w osiągnięciu korzyści. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalna pomocą – zapraszamy do kontaktu z naszą agencją interaktywną.

Menu