Ikona numeru telefonu

Strony internetowe

W dzisiejszych czasach, strona internetowa jest najważniejszą wizytówką firmy. To podstawowy kanał komunikacji z Klientami, sposób na ciekawe zaprezentowanie oferty usług świadczonych przez firmę i co najważniejsze – droga do zbudowania pozytywnego wizerunku. Stworzenie odpowiedniej strony internetowej nie jest proste. To zadanie koniecznie trzeba powierzyć specjalistom, osobom posiadającym odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Zlecając wykonanie strony profesjonalnej firmie, mają Państwo pewność, że zyskacie nowoczesną, zgodną z najnowszymi standardami, dobrze zoptymalizowaną i intuicyjną w obsłudze stronę internetową.

Jako agencja interaktywna jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa indywidualną, nieszablonową stronę internetową o ciekawym projekcie graficznym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu jak ważny jest jej estetyczny wygląd, funkcjonalność, łatwa nawigacja i zachowanie standardów UX i UI. Do projektowania stron internetowych wykorzystujemy najnowsze technologie programistyczne. Co ważne – każda strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem SEO, czyli pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych.

Co dokładnie wykonamy?

Pracę nad projektem Państwa strony zawsze rozpoczynamy od wykonania analizy Państwa potrzeb oraz przygotowania specyfikacji, która będzie stanowiła podstawę do stworzenia strony internetowej.

Dobry pomysł to podstawa. Postaramy się poznać Twój biznes jak najlepiej, aby przygotować koncepcję odpowiadającą Twoim potrzebom.
Na podstawie wspólnych ustaleń przygotowujemy atrakcyjny projekt, który jest unikatowy i oryginalny tak jak Twój biznes. Nasz projekt będzie spełniał trzy najważniejsze wytyczne: będzie przyciągał uwagę Klientów, pozwala na intuicyjną nawigację, a dzięki temu będzie przynosił wymierne korzyści dla Twojej firmy.
Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do prac programistycznych. Projektujemy strony w oparciu o języki programowania XHTML, HTML, PHP, JAVAScript, WML, XML.
Dzięki niemu większość zmian na Twojej stronie będziesz mógł wprowadzić samodzielnie, nawet jeśli nie masz pojęcia o tworzeniu stron. Wykorzystujemy popularne systemy CMS jak WordPress, Joomla oraz na własnym frameworku. Ich zaletą jest łatwa i intuicyjna obsługa.
Praca kończy się, kiedy umieścimy serwis w sieci. Możesz także w tej kwestii skorzystać z naszych usług. Jeśli jednak masz własny serwer i zakupiłeś już domenę zainstalujemy Twoją stronę www właśnie tam.

Tworzymy projekty dopracowane zarówno pod względem graficznym, jak i programistycznym. Projektowanie stron www to proces, który wymaga od nas świeżych pomysłów i poszukiwania nowatorskich rozwiązań. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie, staramy się więc sprostać zarówno oczekiwaniom klienta, jak i zaspokoić własne ambicje. Dlatego witryna powstaje przy ścisłej współpracy z każdym Klientem. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oparte na najlepszych technologiach PHP. Dzięki temu Twój serwis będzie nie tylko estetyczny, ale również bardzo użyteczny i dostosowany do wymagań XXI wieku. Jesteśmy specjalistami z dziedziny projektowania stron www, dlatego warto nam zaufać.

Menu